k2FtbBdWr1

Біля пам’ятника Шевченку відбулась акція на підтримку політв`язнів

1

Сьогодні, 11 червня, відбулася публічна масова акція в підтримку українських політв’язнів, яких незаконно утримує Російська Федерація, внаслідок військової агресії і окупації Автономної Республіки Крим. Заходи відбулися за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу і Львівської ОДА.

У заході взяли участь представники органів місцевої влади і партнерських громадських організацій, відомі громадські діячі, а також львів’яни з різних культурно-національних об’єднань міста. В межах акції на площі перед пам’ятником Шевченку представили інформаційні стенди, що відображають сучасну ситуацію з дотриманням прав людини на окупованій території.

Внаслідок більш ніж 5 років панування на півострові окупаційного режиму сьогодні вже більше 100 політв’язнів Криму утримуються за гратами в російських в’язницях. Переслідування за етнічною і релігійною ознакою, наклепи і психологічний тиск стали нормою для українських громадян, які живуть в умовах окупації.

Вже двічі, 23 березня і 10 червня, в Криму було проведено наймасштабніші за останні роки акції із залякування місцевого населення, які носять всі ознаки етнічних чисток. Одразу в кількох районах півострова силовики російської окупаційної влади проводять обшуки в десятках будинків кримських татар. Затриманих залишають під вартою. Оголошено в розшук десятки людей.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ветеранам війни Львівщини виплачено разову грошову допомогу
Понад 284 млн грн - на обласні програми, що передбачають виділення субвенції на території
На Львівщині визначили переможця конкурсу двійників Кобзаря
На Львівщині урочисто відкрили рік французької мови
Виступ Президента України з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки УНР т...
Агропромисловий розвиток: Львівщина активізує співпрацю з Королівством Марокко