k2FtbBdWr1

Біля пам’ятника Шевченку відбулась акція на підтримку політв`язнів

1

Сьогодні, 11 червня, відбулася публічна масова акція в підтримку українських політв’язнів, яких незаконно утримує Російська Федерація, внаслідок військової агресії і окупації Автономної Республіки Крим. Заходи відбулися за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу і Львівської ОДА.

У заході взяли участь представники органів місцевої влади і партнерських громадських організацій, відомі громадські діячі, а також львів’яни з різних культурно-національних об’єднань міста. В межах акції на площі перед пам’ятником Шевченку представили інформаційні стенди, що відображають сучасну ситуацію з дотриманням прав людини на окупованій території.

Внаслідок більш ніж 5 років панування на півострові окупаційного режиму сьогодні вже більше 100 політв’язнів Криму утримуються за гратами в російських в’язницях. Переслідування за етнічною і релігійною ознакою, наклепи і психологічний тиск стали нормою для українських громадян, які живуть в умовах окупації.

Вже двічі, 23 березня і 10 червня, в Криму було проведено наймасштабніші за останні роки акції із залякування місцевого населення, які носять всі ознаки етнічних чисток. Одразу в кількох районах півострова силовики російської окупаційної влади проводять обшуки в десятках будинків кримських татар. Затриманих залишають під вартою. Оголошено в розшук десятки людей.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Заступник Міністра охорони здоров”я України відвідав Військово-медичний клінічний центр Західного ре...
Протягом першого місяця року великі платники перерахували понад 93 млн грн єдиного внеску
«Це елемент гібридної війни у Львові», - голова ОДА обурився стосовно позначення на карті невизнаних...
Не дозволю політиканам влаштовувати паради суверенітетів - Президент про необхідність конституційних...
«Прорив української мови за останні роки» – у Львові дискутували щодо процесу зміцнення статусу держ...
Нарада з питання виконання місцевих бюджетів Кам’янка-Бузького району за січень 2019 року