k2FtbBdWr1

Чергове звільнення Українців з полону бойовиків у зоні АТО

7

12 українських героїв були звільнені з полону бойовиків після тривалих важких переговорів. Про це на брифінгу повідомила Уповноважений Президента України з питань мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко. Вона підкреслила, що звільнення відбулося завдяки тісній координації зусиль Мінської гуманітарної групи зі Службою безпеки України та Міністерства оборони. При цьому вона також відзначила роль волонтерів, що залучені до процесу переговорів і яким цього разу навіть довелося ризикувати життям, бо під час проведення операції звільнення продовжувалися обстріли з боку бойовиків.

Серед звільнених – як цивільні, так і військові, дехто з них перебував в полоні майже рік – з часу битви за Іловайськ. Водночас одна людина виявила бажання залишитися у Горлівці разом зі своєю родиною. “Найважливіше, що сьогодні всі вони будуть зі своїми родинами” – підкреслила Ірина Геращенко і висловила “обережний оптимізм щодо того, що процес звільнення заручників буде розблоковано”.

В списку осіб, що незаконно утримуються, 156 прізвищ – це військові, представники добровольчих батальйонів і цивільні особи. Водночас за весь час проведення АТО було звільнено і знайдено 2882 людини.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: