k2FtbBdWr1

Чотири сотні учасників: для представників громад та бізнесу провели тренінг щодо нововведень у системі ProZorro

_1583413731_613x321.94379844961_3_0

Сьогодні, 5 березня, департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації за експертної підтримки Громадської організації «Платформа Громадський Контроль» провів семінар-практикум та навчальний тренінг щодо законодавчих змін у сфері закупівель та нововведень у системі ProZorro.

Участь у заходах взяли 400  учасників. Це представники  органів місцевого самоврядування області, виконавчої влади, об’єднаних територіальних громад, комунальних підприємств та регіонального бізнесу.

У вітальному слові т.в.о. директора департаменту Степан Куйбіда наголосив на важливості впровадження та роботи у системі електронних закупівель ProZorro, як важливого механізму функціонування інтернет-орієнтованої економіки. Як він зазначив, серед завдань ProZorro – прозорість держзакупівель,  об’єктивна оцінка тендерних заявок, повна звітність і аналіз усіх держзакупівель тощо.

Про зміни у проведенні закупівель відповідно до Закону №114- ІХ від 19.09.2019 року «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель інформували  керівник проектів ДП «Прозорро» Христина Гуцалова, представники торговельних майданчиків, провідні експерти та юристи-практики.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У день Захисника України на Львівщині молитимуться за полеглих Героїв
Учнів та студентів запрошують до участі у міжнародному фестивалі «Литовська феєрія»
Надходження до місцевих бюджетів від передачі в оренду водних об’єктів зросли на майже півмільйона г...
На Львівщині порушили актуальні питання розвитку національного овочевого ринку
На Львівщині порушили актуальні питання розвитку гуртових ринків в Європі
У Львові стартував проект «Герої поміж нас. Небесна Сотня»