k2FtbBdWr1

Cтан реалізації пілотного проекту «Рука допомоги» розглянули під час наради

1

У Львівській ОДА під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Ростислава Замлинського відбулася нарада з питань впровадження на Львівщині пілотного проекту «Рука допомоги».

Участь у заході взяли начальники міських і районних управлінь соціального захисту населення  та директорського корпусу обласного та базових центрів зайнятості.

“Ми зібралися, щоб детально проаналізувати стан виконання протокольного доручення за результатами попередньої зустрічі та виокремити завдання на найближчий час, щоб пілотний проект запрацював на повну силу”, – зазначив Ростислав Замлинський.

Ростислав Замлинський зазначив, що необхідно проводити виїзні зустрічі до успішних учасників програми. Також він порушив питання створення на сайтах районних держадміністрацій окремої рубрики з банером «Рука допомоги» для розміщення показових історій підприємців-початківців, що стали на шлях самостійного господарювання завдяки пілоту.

Начальник управління праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош наголосила на важливості  організації спільних заходів для потенційних учасників проекту за участю представників служб, що дотичні до впровадження експерименту, та тих, хто вже скористався преференціями проекту.

Заступник директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук наголосила на валивості активізувати роботу із суб’єктами підприємницької діяльності, які б змогли працевлаштувати осіб з числа соціально вразливих верств населення.

“У липні ми плануємо розглянути на комісії бізнес-плани ще 18-19 майбутніх бізнесменів з числа малозабезпечених та вимушено переміщених осіб. Одначе необхідно активізувати роботу із суб’єктами підприємницької діяльності, котрі мають бажання створити нові робочі місця і працевлаштувати на них осіб з числа соціально вразливих верств населення, у тому числі демобілізованих бійців АТО”, – зазначила Оксана Іванчук.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Боротьба за право жити у справді європейській країні, яка розпочалася на Майдані, триває й досі - Пр...
Нові цифрові кольпоскопи отримали 23 заклади охорони здоров’я Львівщини
У Львівській ОДА представників об’єднаних територіальних громад навчатимуть гендерно-орієнтованому б...
Пенсії перерахували вже половині військових пенсіонерів
На Львівщині проводять нормативно-грошову оцінку земель населених пунктів та земель сільськогосподар...
Неформальна освіта: у березні для молоді районів Львівщини провели понад 130 заходів