k2FtbBdWr1

«Дар життя»

Дар життя

Медицина – доступна кожному

У Кам’янці-Бузькій працювала клініка на колесах «Дар життя»

Для кожної нації важливе її майбутнє – діти, а головно їх здоров’я. Саме з цією метою і працює понад 20 років в Україні так зване американське диво на колесах  – медична клініка «Дар життя».

«Дар життя» – це благодійний фонд Української лютеранської церкви, який розпочав свою роботу як «Медична клініка на колесах» у 1992 році. У двох величезних автобусах, обладнаних комп’ютерами, відповідною апаратурою, медичні послуги впродовж багатьох років надають кваліфіковані спеціалісти. Лікарі-терапевти проводять професійні огляди та діагностику, ЕКГ серця,  аналіз крові на цукор/гемоглобін/холестерин, аналіз сечі, скринінг зору/слуху та тестування легеневої функції, а лікарі-стоматологи здійснять чистку, фторування, ренген-знімки, видалення зубів, лікування карієсу та деякі ендодонтичні процедури.

У Кам’янці-Бузькій клініка «Дар життя» цього року працювала не вперше і за це за це вкотре слід висловити окрему подяку народному депутатові від ВО «Свобода» Ірині Сех. Подяку – за ініціативу, сприяння і фінансування роботи клініки на колесах у нашому місті з 23 червня по 4 липня.

«Ви б бачили, скільки тут, на подвір’ї школи №1 (саме там розмістилися автобуси клініки на колесах – Авт.), вчора було дітей!», – розповідає Оксана Михайлівна – мама школяра Любомира з Кам’янки-Бузької.  «Батьки приводили дітей на різні обстеження, але найбільше перевіряли щитовидну залозу. На жаль, цілком здорових дітей у наш час дуже мало. Користуючись нагодою, хочу від всіх батьків щиросердечно подякувати благодійному фонду «Дар життя». Усі хто причетний до цього фонду роблять благородну, дуже потрібну справу. Усі послуги надають абсолютно безкоштовно».

Медична клініка «Дар життя» в першу чергу покликана надавати допомогу дітям з малозабезпечених, багатодітних сімей, інвалідам. Однак це зовсім не означає, що іншим дітям не приділяється належна увага. У цьому, власне, і переконалися батьки, які обстежували своїх чад з 23 червня по 4 липня у нашому місті. Загалом за ці дні обстежилося 266 дітей різного віку, 93 з них – з сіл та селищ нашого району.

Усім без винятку були надані медичні консультації щодо попередження захворювань, висновки про стан здоров’я, навчальна інформація тощо.  До речі, пацієнтів із серйозними станами скеровують у відповідні спеціалізовані медичні установи. Усі дані про дітей, які зверталися у клініку, заносяться у комп’ютер не лише для статистики, а й з подальшим їх дослідженням.

Під час відвідин нашого міста «Медичної клініки на колесах» діти також мали змогу послухати біблійні розповіді, отримати цікаву духовну літературу,  власними руками виготовляти красиві подарунки-сувеніри


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: