k2FtbBdWr1

Делегація із Львівщини перебуває із візитом у Грузії

1

Сьогодні, 11 квітня, розпочався офіційний візит делегації Львівської області на чолі із заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Романом Филипівим  до Грузії.

На початку візиту Роман Филипів провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Грузії. В межах зустрічі заступник голови облдержадміністрації висловив подяку Посольству України за активність та реалізацію низки гуманітарних ініціатив, зокрема відпочинок дітей учасників АТО з Львівщини в Батумі у 2018 році та організацію етно-фотовиставки  «Діти України: традиції та сучасність», відкриття якої заплановане 19 квітня в Національній Парламентській бібліотеці Грузії. Окрім того, під час зустрічі обговорили питання економічної співпраці та можливості промоції туристичного і культурного потенціалу Львівщини в Грузії.

Також делегація Львівської області  відвідала Міжнародну будівельну виставку «Caucasus Build 2019» в м. Тбілісі, на якій також представило свою продукцію підприємство Львівщини ТзОВ «Тайл». Бізнес делегація мала можливість провести низку В2В зустрічей, сформувати нові контакти та налагодити довготривале партнерство.

Однією з центральних бізнес-подій в рамках візиту став Міжрегіональний українсько-грузинський бізнес-форум, організований Асоціацією роботодавців Грузії за сприяння Торгово-промислової палати Грузії та Посольства України в Грузії. Під час форуму Роман Филипів представив потенціал Львівської області для іноземних партнерів, наголосивши на інвестиційному потенціалі, високому рівні безпеки регіону, широкому колі продукції, що виробляється на Львівщині та готовності підприємців області до співпраці із зарубіжними партнерами. Разом із тим, члени бізнес-делегації провели презентацію компаній та низку В2В зустрічей.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: