k2FtbBdWr1

Демобілізовані воїни АТО отримають матеріальну допомогу

1

Через органи соціального захисту населення у Львівській області проводиться виплата матеріальної  допомоги  громадянам України,  які звільнилися з військової строкової служби. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк.

Розмір допомоги – середня  заробітна плата на день призову, але не менше мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях та мінімальна заробітна плата, встановлена на день призову для громадян, які до призову не працювали.

“Від початку 2015 року в цілому по області зазначену  матеріальну  допомогу  отримали 767 військовослужбовців  на суму 939 тисяч гривень”, – зазначив Василь Мартиняк.

Військові комісаріати протягом 15 днів з дати взяття особи на військовий облік звертаються з поданням про виплату матеріальної  допомоги. Виплата здійснюється органами соцзахисту населення протягом місяця з дня взяття відповідної  особи на військовий  облік у встановленому  законодавством порядку.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Визначено критерії фінансування проектів і програм з державного фонду регіонального розвитку
Роман Ткачишин взяв участь в урочистостях на Маківці
У Зашкові відзначили 125-ту річницю з дня народження Євгена Коновальця
Уряд зобов'язав надавачів комунальних послуг перерахувати незаконно виставлені субсидіантам борги
Понад 1,5 млн гривень – на допомогу дітям-сиротам
В лиху годину пізнаються справжні друзі - Президент про участь у святкуванні Дня Незалежності Україн...