k2FtbBdWr1

Діти малювали рідну країну

IMG_5468

28 червня з нагоди відзначення державного свята – 20 –ї річниці Конституції України – ЦСССДМ провів конкурси та ігри для дітей.

-Добрий день, шановні друзі, і великі, і маленькі. Сьогодні ми зустрілись з Вами, щоб провести гарно час. Дозвольте привітати Вас з початком літа. Для Вас ми підготували цікаві конкурси, розваги, загадки, – сказала директор Центру Олександра Кравець.

Працівники центру Світлана Замула та Галина Гашинська організували конкурс  малюнка на асфальті на тему: “Я і Україна”, який дуже полюбляють діти. Хлопчики та дівчатка малювали Державний Прапор України, Великий Герб, калину, козаків, сонце, небо, квіти…  У конкурсі взяло участь 40 дітей, які були поділені на 2 вікові категорії: І- (4-8 років) та ІІ вікова категорія (9 -12 років).

Серед робіт дітей І вікової категорії було обрано три кращі, а авторів цих робіт нагороджено призами. Переможцями стали Бражник Анастасія – 8 років (І місце), Добринюк Денис – 6 років (ІІ місце), Рихва Наталія – 5 років (ІІІ місце).

Серед робіт ІІ вікової категорії переможцями стали Семкович Анастасія – 11 років ( І місце), Валько Ніна – 11 років (ІІ місце), Васільєв Маркіян – 12 років, (ІІІ місце). Переможці отримали призи, а всі учасники конкурсу були нагороджені морозивом.

Центр соціальних служб також провів конкурс «Загадок», в яких взяло участь  30 осіб. Усі учасники також були нагороджені солодощами.

Активно вправлялася малеча у розгадуванні загадок на різну тематику, переможці були нагороджені призами, а всі – одержали морозиво та солодощі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: