k2FtbBdWr1

День пам’яті та примирення: на Кам’янеччині віддали шану полеглим під час Другої світової війни

IMG_20190508_153645

Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та примирення вшанували пам’ять полеглих в роки Другої світової війни на військовому міському кладовищі у місті Кам’янка-Бузька. У молитві та громадському віче взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, голова районної ради Тарас Келеберда, міський голова Олег Омелян, учасники АТО, керівники, представники трудових колективів, громадських та політичних організацій, військовослужбовці, учнівська молодь.

Присутні вшанували мовчанням пам’ять борців за волю і незалежність України, від влади та громадськості були покладені квіти до обеліска та могил, військовослужбовці поклали Гірлянду Пам’яті. Настоятель храму УПЦ о. Володимир Котоус відслужив панахиду за полеглими воїнами, борцями за волю та незалежність України у всі періоди історії.

Сьогоднішній день – у першу чергу, пам’ять про тих людей, які загинули на українській землі незалежно від їхньої віри та національності, але це ще один урок, що тільки незалежна українська держава може гарантувати тим людям, які сьогодні живуть, мир, спокій і захист інтересів. Саме сьогодні українці як ніколи повинні відчути необхідність єднання і необхідність спільної боротьби проти ворога та за єдність у нашому суспільстві.

 

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: