k2FtbBdWr1

22 червня – День скорботи і вшанування пам”яті жертв війни

0

22 червня 1941 року нацистська Німеччина напала на Радянський Союз. У перший день війни у тюрмі міста Кам”янка-Бузька енкаведисти по-звірячому замордовано цвіт інтелігенції Кам”янеччини.

Сьогодні о 16.00 год. біля могили жертв політичних репресій на території ЗОШ І-ІІІ ступенів міста Кам”янка-Бузька відбудеться панахида та громадське віче.  До участі в заході запрошуються всі релігійні конфесії міста, громадські та політичні організації, депутати всіх рівнів, керівники та трудові колективи, військовослужбовці, молодь, громадськість міста. Від влади та громадськості будуть покладені квіти до могили. Присутні вшанують хвилиною мовчання всіх, хто поклав своє життя на вівтар України.

“22 червня слід приспустити державні прапори з чорними стрічками. У День скорботи просимо обмежити проведення розважальних заходів”, – наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин під час апаратної наради.

День скорботи встановлено в Україні “…з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності … на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань…” згідно з Указом Президента України “Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні” від 17 листопада 2000 року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині 624 учасники бойових дій отримали земельні ділянки
Голова ЛОДА перевірив як ремонтують об’єкти регіонального розвитку Сколівщини
Зичу успіхів у всіх справах, - Володимир Кирилич на святі у Добротворі
У ЛОДА відбулося підсумкове засідання координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва
Масовий розвиток фізкультури і спорту поліпшує здоров’я людей, їх творчу активність, сприяє довголі...
Львівська ОДА виявила несанкціонований скид сміття