k2FtbBdWr1

ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ!

20180928_091930 - Копія

28 вересня з нагоди святкування Дня Усиновлення голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич урочисто вручив право власності на квартиру особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування та особі з числа дітей-сиріт.

Житло придбали у межах реалізації  Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт дітей позбавлених батьківського  піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2016-2018 роки, за рахунок співфінансування коштів обласного та місцевого бюджетів.

Також батькам-вихователям Процику Михайлу  Петровичу, Процик Ірині Ярославівні та прийомним батькам Гербі Василю Петровичу, Гербі Марії Дмитрівні було вручено Подяки за їхню нелегку працю.

«З великою любов’ю Ви зігріваєте дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у своїх родинах, даєте їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяєте у зболені дитячі серця і душі віру в життя, виховуєте  достойними громадянами Української держави. Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного щастя, успіхів у праці і подальшому вихованні діточок,» – звернувся до присутніх Володимир Кирилич.

Також у цей день працівниками служби у справах дітей, на площі перед будівлею райдержадміністрації, проведено всеукраїнську акцію – флешмоб «Усиновлення – це любов на все життя». Під час заходу були розповсюджені інформаційні брошури про усиновлення, сімейні форми виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. До участі в акції долучилися діти ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Кам’янка-Бузька, а також усі бажаючі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: