k2FtbBdWr1

Департамент екологія запрошує взяти участь у конкурсі мікропроектів

1

21 січня в департаменті екології та природних ресурсів відбулась робоча нарада щодо підготовки проектів, спрямованних на збереження довкілля з метою залучення коштів обласного конкурсу мікропроектів. У нараді взяли участь представники національних природних парків та природного заповідника «Розточчя».

Одним з основних пріоритетів конкурсу у 2019 році є напрямок «Інші пріоритети», у якому передбачено облаштування об’єктів ПЗФ.

Консультації стосовно написання та реалізації проектів на обласний конкурс проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік організували в.о. начальника управління охорони природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Ольга Колодій та начальник відділу біоресурсів, заповідної справи та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів  Львівської ОДА Інеса Шемелинець.

Запрошуємо усіх зацікавлених долучитись до конкурсу мікропроектів з метою реалізації проектів, спрямованих на відновлення, благоустрій та реконструкцію заповідних об’єктів, їх інфраструктури та природних комплексів.

Реєстрація проектів триває на онлайн-платформі Львівської обласної ради  до 18:00 год 31.01.2019  року.

За додатковою інформацією звертатися у відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку,міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради  за тел.: (032) 299 98 08.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Турківщині урочисто відкрили нову школу
На Самбірщині стартувала щорічна Окружна пластова спартакіада
Україна та ЄС координуватимуть дії для протидії загрозам втручання у вибори – Глава держави
На «Днях партнерства» громадські організації прозвітують про реалізацію проектів, які фінансувались ...
На залізничному вокзалі відбулось дійство «Станція Крути: зупинись та прислухайся…»
За поточний тиждень з обласного бюджету профінансовано 147,4 млн гривень