k2FtbBdWr1

Департамент культури започатковує віртуальні тури музеями області

1

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації ініціював та розпочав реалізацію культурного проекту «Візуальні тури музеями області. Відвідай. Це цікаво».

Віртуальний тур має унікальний дизайн і включає в себе ряд сферичних панорам з можливістю переходів з одного виставкового залу в інший, з поверху на поверх, огляду загальної панорами.

«У межах проекту створено інтерактивну карту, на якій можна переглянути цікаві місця Львівщини, вирушити у віртуальну подорож чи спланувати цікавий, пізнавальний культурно-туристичний маршрут. Завдяки цьому проекту глядач буквально переміщається в задане панорамою місце. Віртуальні тури – ідеальне рішення для візуалізації», – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Карта постійно наповнюється новими об’єктами культури, історії, архітектури Львівщини.  До кінця 2018 року планується включити до зазначеного проекту всі цікаві місця Львівщини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Запрошуємо на п’яту традиційну молодіжну зустріч «Галицький авангард 2017»
Пластуни Луганщини відвідали замки Львівщини
На захисті кожного українця стоїть Українська держава, - Олег Синютка під час зустрічі з Григорієм К...
У День захисника України на Личакові перепоховають воїнів УПА
До уваги водіїв: на трьох дорогах місцевого значення ліквідовують наслідки негоди
На Львівщині стрілецьким марафоном вшанують пам’ять загиблих воїнів-десантників