k2FtbBdWr1

Департамент охорони здоров’я визначив пріоритети 2017 року, – стратегічне планування в ЛОДА

1

Сьогодні, 13 січня, відбулась стратегічна сесія департаменту охорони здоров’я з питань планування галузі. До обговорень, спільно із головою облдержадміністрації Олегом Синюткою, керівництвом та працівниками департаменту, долучились представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, головні лікарі закладів охорони здоров’я, представники пацієнтських організацій.

“Ми маємо першу змогу зустрітися і провести стратегічний аналіз. Галузь має чим пишатись, але є що й вдосконалювати. Проаналізувавши ситуацію,  ми визначили сильні та слабкі сторони, відповідно напрацювали можливості та заходи, – наголосила в.о.директора департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак. – На охорону здоров’я покладаються великі надії і сподівання. Адже кожен мешканець має отримати кваліфіковану та якісну допомогу, а професія медика має стати творчою та престижною”.

Під час дискусії обговорювались питання інфраструктури, управління, забезпеченості кадрами, фінансування та надання медичних послуг.

За словами Ірини Микичак, на даному етапі дуже важливо створити в області госпітальні округи, провести обґрунтовану оптимізацію мережі закладів охорони здоров’я і у подальшому створити мережу хоспісних відділень. Також потрібно розпочати запровадження у медичних закладах електронної медичної карти пацієнта, а також продовжувати впровадження Проекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області”.

На статистичних показниках зупинилась начальник Головного управління статистики у Львівській області Світлана Зимовіна. Доповідач проаналізувала захворюваність та смертність населення за окремими хворобами, охарактеризувала частку осіб, які лікувались у лікарнях та показала загальну забезпеченість населення медичним обслуговуванням.

Під час зустрічі відбулась жвава дискусія та обмін конструктивними думками.

“Ми повинні докласти максимум зусиль для того, щоб сконцентрувати весь науковий і медичний потенціал, застосувавши новітні технології, залучивши величезну кількість ресурсів, щоб зробити новий крок та отримати якісну медицину”, – підводячи підсумки, наголосив голова ОДА Олег Синютка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: