k2FtbBdWr1

Департамент ПЕК запрошує кредитно-фінансові установи до співпраці у рамках Програми енергозбереження

1

Департамент ПЕК запрошує кредитно-фінансові установи до співпраці у рамках Програми енергозбереження для населення Львівщини. Відповідну Програму на 2017-2020 роки розробили у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА та ухвалили на сесії Львівської обласної ради 27 грудня 2016 року.

Про це повідомив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА Михайло Мельник.

“Програма передбачає відшкодування відсотків у розмірі 5-20% річних у національній валюті за кредитами, отриманими мешканцям області на впровадження енергозберігаюльних заходів та на заходи, орієнтовані на використання альтернативних до газу джерел енергії”, – розповів директор департаменту.

За його словами, відшкодування відсотків здійснюється на підставі генерального договору про співробітництво між головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених в обласному бюджеті на фінансування заходів з енергозбереження, та кредитно-фінансовою установою.

Кредитно-фінансові установи можуть подавати пропозиції до 20 січня 2017 року у департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації.

Детальнішу інформацію за тел: 299-91-47.

Довідка:

Програма енергозбереження для населення Львівщини діє в області з 2006 року. Упродовж 2006-2012 років 10605 родин Львівщини скористались можливостями цієї програми щодо стимулювання населення на здійснення енергоощадних заходів та отримали кредити на загальну суму понад 86,3 млн грн. Сума відшкодування з обласного бюджету за 2006 – 2012 роки склала 9,6 млн грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові розпочало роботу Почесне консульство Республіки Корея
Львівським студентам та аспірантам призначили академічні стипендії Кабінету Міністрів України
Діти учасників АТО безкоштовно відвідали дельфінарій та зоопарк
Область отримала понад 26 млн грн на виплату державних допомог
У Політехніці стартувала міжнародна технічна конференція до 80-річчя професора Віктора Кваші
Кам'янеччина вшанувала пам'ять загиблих захисників України