k2FtbBdWr1

Депутатський корпус позитивно оцінив виконання обласних програм

1

У 2017 році завершилася реалізація 6 обласних довгострокових програм, розпорядниками коштів яких виступали окремі структурні підрозділи та апарат облдержадміністрації. Зокрема, це стосується комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян, обласної цільової програми забезпечення молоді, програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, програми розвитку туризму та курортів, програми з організації рятування на водах програми «Електронна Львівщина».

Кошти Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014 – 2017 роки скеровувались на надання та виплату допомог і компенсацій, соціальне обслуговування та підтримку осіб з особливими потребами, фінансову підтримку громадських та благодійних організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість.

У межах реалізації цільової програми забезпечення молоді житлом у Львівській області на 2013-2017 роки надано 7 житлових кредитів молодим сім’ям.

У межах реалізації Програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктів Львівської області на 2015-2017 роки. освітлено пішохідні переходи на автомобільних дорогах загального користування державного значення в населених пунктах області на 202 об’єктах, влаштовано 5 світлофорних об’єктів та 15 точок відеонагляду за автомобільними дорогами загального користування, а також влаштовано 7 місць габаритно-вагового контролю та придбано основні технічні засоби для облаштування пересувних пунктів вагового контролю.

“На цю програму було передбачено 20,2 мільйона гривень. Програма зарекомендувала себе з позитивного боку. В тих місцях, де було встановлені світлофори та освітлення, рівень ДТП зменшився на 20%”, – зауважив під час доповіді директор департменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

У межах реалізації Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області на 2014-2017 рр провели 16 промотурів для ЗМІ та організовано 26 туристично-привабливих заходів. Окрім того, реалізовано Мікропроект «Створення інноваційних транскордонних туристичних продуктів та спільна промоція Львівщини, Підкарпатського і Люблінського воєводств» PL-BY-UA.

Кошти скеровувались також на розвиток туристично-рекреаційної інфраструктури та підвищення професійного рівня працівників туристично-рекреаційної сфери.

Кошти Обласної цільової програми з організації рятування на водах Львівської області на 2015-2017 роки скеровувались на підготовку населення і фахівців до дій щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах.

Кошти Програми «Електронна Львівщина» на 2015-2017 роки скеровувались на упровадження технологій е-урядування, створення та підтримку функціонування регіональної захищеної мультисервісної мережі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, створення регіонального ДАТА-Центру, підтримку працездатності та забезпечення функціонування існуючих систем, а також на впровадження електронної медичної карти пацієнта та медичної інформаційної системи для ефективного обліку і звітності на усіх рівнях.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові вшанують пам’ять жертв політичних репресій
На Львівщині триває ремонт автомобільної дороги Куровичі-Рогатин
На Львівщині придбають понад 30 квартир для дітей – сиріт та осіб з їх числа за кошти державного бюд...
На Львівщині розпочала роботу ХV Міжнародна конференція «Птахівництво 2019»
Понад 1,4 мільярди гривень перерахували великі платники податків до місцевих бюджетів
Підпал сухої трави: як оштрафувати порушника і куди звертатися