k2FtbBdWr1

Державні банки сприятимуть розвитку аграрного сектору

1

26 квітня, в приміщенні департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулась зустріч керівників сільськогосподарських підприємств Львівської області із представниками Приватбанку.

«На фінансову підтримку аграрного сектору з державного бюджету виділено 6,3 млрд.грн. Значна частина напрямів підтримки реалізовуватиметься через державні банки. Тому надзвичайно важливою є співпраця банків та департаменту агропромислового розвитку в частині роз’яснювальної роботи та інформаційної підтримки для аграріїв Львівщини» – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз.

За словами Юрія Гусєва, директора по зв’язках з органами державної влади, на сьогодні Приватбанк відкритий до співпраці, більше того готовий брати участь у напрацюванні змін до нормативно-правових актів, які регламентують порядок надання бюджетних коштів з метою їх вдосконалення. Ю. Гусєв також презентував кредитні продукти для аграрного сектору, серед яких кредити на закупівлю техніки у лізинг, кредитна лінія «Агросезон», програма «АгроКУБ»(«Країна Успішного бізнесу).

В межах зустрічі підписано Угоду про співпрацю між департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Західним ГРУ ПАТ КБ “Приватбанк” з метою створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу в Львівській області, розширення доступу суб’єктів малого та середнього підприємництва до фінансових ресурсів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Сколівcькому районі завершено роботи з підйому вагонів товарного поїзда
Кожен постраждалий має право на допомогу: як ефективно протидіяти торгівлі людьми
Львівщина співпрацюватиме із французьким регіоном Іль-де-Франц в аграрному секторі
На Львівщині з'явився ще один майданчик зі штучним покриттям
В області діють мобільні точки доступу до безкоштовної правової допомоги
У Львівській області триває робота над проектом "Система швидкого реагування на інформацію про ...