k2FtbBdWr1

«Державні символи України»

1

 З метою виявити знання учнів з національної символіки; сприяти формуванню національної свідомості дітей; виховувати в учнів почуття патріотизму 27.02.2014р. у Великоколоднівському НВК учні 7 класу з класним керівником Кушкою Мирославою  Андріївною провели виховну годину національно-патріотичного напрямку «Державні символи України».

    Кожен із учнів мав можливість попрацювати у складі редакції уявного журналу «Моя Батьківщина» , відчути себе в ролі редактора, журналіста, художника-оформлювача. Тож діти поділились на групи, які створювали свою власну сторінку газети: І група (Якимів І., Саджениця Ю., Вашківський М.) – «Державний Прапор України», ІІ група (Жовтанецький Н., Мазур П., Варениця Я., Пришляк О.) – «Гімн України», ІІІ група (Цвір Р., Чайковський С., Гарасим Б.) – «Герб – тризуб».

    Групи підготували матеріал для створення своєї  сторінки: інформаційну статтю, ілюстрації, додаткові матеріали. Вирізували та клеїли все на великий аркуш паперу, оформлювали матеріал як журнальну сторінку. Основну увагу групи  приділити підготовці до усного представлення своєї сторінки.2

    Щоб бути справжніми синами і доньками України, треба любити свою Батьківщину, знати і шанувати її традиції, закони і символи. Ми живемо в багатонаціональній державі, але, незалежно від національності і віросповідання, повинні пам’ятати, що всі ми – громадяни України, вона – наша Батьківщина, і нам в мирі і злагоді будувати її щасливе майбутнє.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: