k2FtbBdWr1

Держслужбовці Львівської ОДА навчались ефективному управлінню в УКУ

IMG_0298_1425024346_613x408.66666666667_3_0

24 – 25 лютого державні службовці обласної державної адміністрації відвідали лекції з політики ефективного управління від доктора наук з державного управління, професора Troy University Террі Андерсон.

Досвід Тері Андерсон надзвичайно цінний для України, адже вона викладала курси на програмі публічного адміністрування при Грузинському інституті громадських справ та надавала консультації з розробки та проведення семінарів, в тому числі з організаційного управління та зв’язків з громадськістю для апарату Президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Террі Андерсон опублікувала два тематичні дослідження та одну книгу під назвою «Державне управління в перехідний період: управління державним сектором у країнах з демократією, що розвивається».

Під час лекцій Террі Андерсон розповіла як оперативно реагувати на запити громадян, забезпечувати прозорість, доступність та інклюзивність діяльності органів влади, як досягати консенсусу між гілками влади, дотримуватися рівності, верховенства права та ефективно використовувати наявні ресурси. Лектор акцентувала увагу на невід’ємному зв’язку між управлінням і прийняттям рішень та необхідності залучення громадян до обговорення проектів рішень.

Навчання організовано Львівською Бізнес-школою Українського Католицького Університету для службовців обласної державної адміністрації та Львівської міської ради за програмою міжнародного наукового обміну ім. Фулбрайт.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З початку року великим платникам відшкодовано понад 56 млн. гривень податку на додану вартість
Німецька компанія готує проект консервації рудника «Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Пол...
Представники підприємств та громадських організацій об’єднують зусилля задля розвитку малої гідроене...
На Львівщині відзначили 40-річний ювілей капели бандуристів «Ходорівчанка»
22 травня в Україні стартує ЗНО - 2018
Понад 68 млн грн субвенції на реалізацію «Нової української школи»