k2FtbBdWr1

Діти із прийомних сімей – випускники!

Фото 2

Закінчився навчальний рік, віддзвенів останні дзвоник, здано останні іспити. Тисячі випускників покидають стіни рідних шкіл і серед них – 4 прийомних дітей із 3 прийомних сімей: Олександри і Ігоря Бурштинів, Галини і Василя Горбатюків, Наталії і Володимира Куртяків. Ці діти сьогодні вирішують, який фах обрати і по якій дорозі іти в доросле життя. Підтримують і допомагають їм у цьому прийомні батьки,  люди які  дбали і турбувалися про них протягом останніх 6-8 років. Саме вони стоять біля своїх дорослих синів і щиро вірять, що їхнє майбутнє – світле та успішне, а їхні діти будуть добрими людьми, професіоналами у своїй справі та патріотами своєї держави.

Для довідки: у Кам’янка-Бузькому районі  успішно функціонує 5 прийомних сімей та 1 ДБСТ в яких виховується 16 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Однією із особливих переваг такої форми виховання є те, що діти, які виховуються у прийомній сім’Ї, не втрачають статус дитини-сироти та дитини позбавленої батьківського піклування. Тобто за нею зберігаються раніше призначені аліменти, пенсії та інші види державних допомог, які переходять у розпорядження  прийомних батьків і використовуються на їх утримання. Особливістю діяльності прийомних сімей є також державне фінансування такої родини, утримання прийомних дітей та вихованців.

Прийомна сім’я – це сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно, за плату, взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.                                                                                                            

З питань створення прийомних сімей та ДБСТ звертайтесь в районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, контактний телефон: 03254 52205

Фото 1 Іванко Скунць – випускник 9 класу НВК с. Руданці. Гордість та радість Олександри та Ігоря Бурштин. Хлопець колишній вихованець дитячого будинку змішаного типу «Вишенька», а нині один із найкращих учнів школи.

(Фото на головній сторінці) Степан Собенко – випускник 9 класу НВК с. Руданці. В прийомній сім’ї Галини та Василя Горбатюків хлопець, разом з братом Тарасом, проживає більше 7 років. Він займається сортом, нагороджений грамотою відділу освіти РДА.

Фото 3 Тарас Собенко – випускник 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Новий Яричів. Хлопець вирішив здобувати  робітничу професію – «зварювальника»

Фото 4 Віталій Завоюра – випускник І курсу Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Він закінчив 9 клас. «Навчатися в ліцеї складно, але цікаво» – розповідає курсант. До його мрії стати професійним військовим стало на 1 рік ближче.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: