k2FtbBdWr1

Діти – майбутнє нашої нації

DSC08368

29 жовтня в.о. голови райдержадміністрації Роман Ткачишин провів нараду з питання захиту дітей-сиріт та дітей, позбавленого батьківського піклування, які перебувають у дитячому будинку змішаного типу «Вишенька» та в прийомних сімях.

Директор РЦСССДМ Олександра Кравець повідомила, що в районі функціує п’ять прийомних сімей і один будинок сімейного типу, де налічується 17 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2014 проведена робота з довлаштування у прийомну сім’ю Герба однієї дитини та у ДБСТ сім’ї Процик – п’яти дітей.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Іванна Дяківнич поінформувала, що у 2014 році кількість дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, збільшилась до 86 осіб. Частково це пов’язано із запланованим закриттям ДБЗТ «Вишенька».

Роман Ярославович наголосив на підтримці функціонування прийомних сімей та ДБСТ, на необхідності продовжувати роботу з пошуку кандидатів для створення нових прийомних сімей. Підкреслив, що діти – майбутнє українського народи, а в даний час вказані форми сімейного виховання дітей є прогресивними та ефективними.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: