k2FtbBdWr1

Діти – майбутнє нашої нації

голова в сонечку

15 жовтня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів зустріч із працівниками дошкільного навчального закладу №3 м. Кам»янка-Бузька та батьками вихованців. Очільник району поінформував про завдання влади щодо нових підходів у реформуванні соціальної сфери, переваг механізмів, спрямованих на залучення місцевих громад до вирішення гострих соціальних проблем, розвитку дошкільної освіти на Кам”янеччині,  йшлося також про впровадження енергозберігаючих програм, співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій.

Педагогічний та батьківський колективи виразили спільне прагнення покращити умови освітніх послуг у дитячій дошкільній установі, оскільки в приміщеннях другого поверху установи холодно. Виникла необхідність утеплення даху.

У цьому іх підтримав міський голова міста Кам”янка-Бузька Олег Омелян та представники УФСІ. У  ДНЗ №3 м. Кам»янка-Бузька Фонд реалізував вже один проект.

Цього ж дня УСФІ, міська рада та ДНЗ підписали угоду на реалізацію нового проекту кошториною вартістю 1 млн. грн.

Завідувач ДНЗ №3 м. Кам»янка-Бузька Діна Гусар сердечно подякувала представникам РДА, Фонду, міської ради за турботу про дітей, адже

Батьки вирішили звернутися до районної ради з метою скликати позачергову сесію для виділення коштів на співфінансування робіт.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Аграрії Львівщини висловили пропозиції щодо дерегуляції у сільськогосподарському секторі
Робота з сім"ями, які опинилися в складних життєвих обставинах
Виставка «Посвячене життя. Митрополит Андрей Шептицький"
Дітям учасників АТО із Сокальського району поліцейські провели цікаві екскурсії та тренінги
II Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія»
Інформація про звернення громадян, що надійшли у райдержадміністрацію у січні 2017 року з Гарячої лі...