k2FtbBdWr1

Діти поєднали духовність і мистецтво

image-0-02-05-ed3eb9f1f464ecf665768a8e4b8a6b26b20e555c37d2790f2f0817dceaa89f22-V

29 квітня з нагоди святкування Міжнародного дня танцю у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької під егідою CID UNESKO реалізували благодійний проект – показ балетної вистави “Білосніжка і семеро гномів”. За сприянням голови Камянка-Бузької райдержадміністрації Володимира Кирилича у видовищному дійстві взяло участь 28 дітей-сиріт, дітей учасників АТО та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Перед початком вистави заступник начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Филипів та головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Андрухова організували для хлопчиків та дівчаток екскурсію в Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла  – храм-покровитель Українського війська. Діти помолилися за перемогу у війні, свої родини. ознайомившись із експонатами переконалися, що наше військо формується на основі не лише понять честі та слави, а й опирається на  християнські цінності. З фотосвітлин побачили учасників АТО – гідних захисників України.

Автобус для поїздки дітей пільгових категорій у м. Львів надав відділ освіти Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, який очолює Василь Ковтало.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Рука допомоги: цьогоріч збільшили суму виплати учасникам проекту
На Львівщині триває підготовка до відзначення 100-річчя ЗУНР
Головне управління ДФС у Львівській області нагадує про необхідність легалізації найманих працівникі...
У Товаристві сліпих організували День відкритих дверей
Сьогодні відбувається Форум «Від енергоефективності до енергонезалежності»
Упродовж двох років понад 410 сімей на Львівщині скористались послугою раннього втручання