k2FtbBdWr1

Діти-сироти отримали трикімнатну квартиру у Добротворі

DSCN3721

Сьогодні, 26 липня, Оксана Стоколос-Ворончук – заступник голови Львівської обласної адміністрації, Олег Домчак – голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради, Володимир Лис – начальник служби у справах дітей Львівської ОДА, Володимир Кирилич – голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, Наталія Мудрик – заступник голови районної ради  побували в селищі Добротвір з приємною місією – вручення правоустановчих документів на квартиру Тетяні, Юлії та Юрію Буркутбаєвим. Оксана Стоколос-Ворончук подякувала прийомним батькам Марії та Висилю Гербам за виховання, тепло та любов, які вони передали дітям-сиротам. Побажала, щоб щастя в цьому будинку збільшувалося з року в рік

Серед чисельних гостей, які прибули на новосілля, також були Михайло Мазяр – заступник голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, Іванна Дяківнич – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

За християнським звичаєм помешкання освятив отець Олег. Гості побажали новим власникам, аби у цій оселі в дітей все складалося якнайкраще: “Нехай у домі панує гармонія і взаєморозуміння, навіки поселиться віра, надія і любов”.

Голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич зичив, щоб усі мрії, які є у Тетяни, Юлії та Юрія, збулися. Щоб щастя ніколи не залишало дану оселю.

«Відмінна квартира, нам дуже подобається, а умови тут чудові», — підтвердила Юлія Буркутбаєва.

Ця подія  відбулася завдяки реалізації Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2016-2018 роки та районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Кам’янка-Бузькому районі на 2016-2018 роки,  на умовах співфінансування 60% – обласний бюджет та 40% – районний бюджет.

Іванна Дяківнич зазначила, що в районі ведеться чітка і злагоджена робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. «Хтось отримає будинок у селі, хтось отримає квартиру. Це їхнє перше власне житло, певний старт. А далі вони житимуть, працюватимуть, наживатимуть свої статки», — підкреслила посадовець.

Загалом у районі на виконання даної Пр0грами забезпечено житлом 10 осіб даної категорії.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: