k2FtbBdWr1

Діти”СЖО”

allergiya-na-

В існуючих нині в Україні соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги, які тією чи іншою мірою надаються державними та громадськими організаціями й базуються на відповідній нормативно-правовій базі. Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності служби у справах дітей Кам’янка-Бузької райдержадміністрації. У зазначеному напрямку роботи одним з найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги.

Саме тому, службою у справах дітей Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, в районі проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах та не в змозі подолати їх самостійно. Охорона дитинства – є одним із стратегічних загальнонаціональних пріоритетів державної політики України. Всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають. У зв’язку з чим, основним завданням служби у справах дітей є розроблення і здійснення заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей, забезпечення виконання Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей». Служба у справах дітей здійснює ведення обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти».

У лютому 2017 року, працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом освіти райдержадміністрації та старшим інспектором СЮП Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області, були здійснені рейди в сім’ї, які проживають в складних життєвих обставинах. Такі перевірки проводяться з метою залучення дітей до навчання, обстеження житлово-побутових та санітарно-гігієнічних умов проживання. У ході обстеження працівники служби та фахівці центру зустрілися з батьками малолітніх дітей та провели профілактичні бесіди щодо створення відповідних умов для проживання та належного виховання дітей. Рейди проводилися в селищі Добротвір та Запитів, місті Кам’янка-Бузька, селах Тадані, Банюнин, Ременів, Вихопні, Колоденці та Старий Яричів.

Питання захисту прав дітей знаходиться на постійному контролі в голови Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Володимира Кирилича.

Велике прохання до кожного пересічного мешканця Кам’янеччини, не забувайте, що зараз в ці хвилини, є діти, які засинають голодними, мучаться від страшного зубного болю та інших хворіб. І їм, окрім одежі, їжі, ліків, потрібен захист, увага, ми з Вами.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: