k2FtbBdWr1

Діти учасників АТО відвідали концерт дитячого оркестрового колективу з Харкова

0

У межах ІІ етапу соціального мегапроекту “Мій тато захищає Україну!” на показовий виступ найстаршого в Україні дитячого оркестрового колективу запрошено їхніх однолітків – дітей учасників АТО.  Дійство відбулося у Львові на території ТВК “Південний”.

Виступ маленьких талановитих харків’ян у Львові передував відкриттю у місті Трускавці ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу оркестрів “Яскрава симфонія Прикарпаття”.

Як зазначила голова правління громадської організації “Яскрава країна” Ольга Обласова, у суботу, 27 червня, у Трускавці зберуться сім творчих колективів, зокрема, зі Львова, Ужгорода, Харкова, Запоріжжя та Луцька.

“Колектив з Харкова “Дитячий оркестр народних інструментів Харківського палацу дітей та юнацтва”, який презентував свою творчість львів’янам, є одним з найстарших дитячих оркестрових колективів в Україні. Йому виповнюється 80 років. Керівник цього проекту – заслужений артист України Валерій Городовенко. Ці діти вже неодноразово представляли Україну на різних міжнародних конкурсах та фестивалях. У Львові юні оркестранти виступили вперше”, – розповіла Ольга Обласова.

Нагадаємо, що громадська організація “Яскрава країна” вже не вперше долучається до соціального мегапроекту “Мій тато захищає Україну!”. Зокрема, ця організація у Львівському державному цирку провела до Міжнародного дня захисту дітей яскраве шоу “Львівський цирк – країна щастя”, яке мали можливість переглянути понад три тисячі дітей, батьки яких є учасниками АТО.

За інформацією прес-служби Львівської обласної ради


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: