k2FtbBdWr1

Діти учасників АТО зі Золочівщини завітали на відпочинок до Львова

1

Діти учасників АТО зі Золочівського району побували у Львові, де провели яскравий і насичений цікавими подіями день, а ще – отримали від партнерів проекту “Мій тато захищає Україну!” різноманітні подарунки.

Наймолодших діточок супроводжували до обласного центру їхні матері. Приїхав також зі своїм сином військовослужбовець АТО, який зовсім скоро знову вирушить на схід захищати нашу державу. 

Діти побували у ресторанах-піцеріях “Челентано”, та La Piazza. Тут їм провели майстер-класи з виготовлення піци, розповіли про те, як твориться цей “смачний шедевр”. Опісля “витвори” кожної дитини спекли в печі, після чого пригостили ними всіх присутніх.

Не менш цікаво провели діти свій час і під час прогулянки центральними вуличками Львова, взявши участь у яскравому та пізнавальному “Чудо-Турі”. Міні-поїзд “розповів” дітям та їхнім батькам про особливості славного міста Лева, а також про відомих людей, які творили історію Львова.

Завітала малеча зі Золочівщини і до партнера проекту “Мій тато захищає Україну!” – Львівського державного цирку. Дітям показали яскраве та напрочуд цікаве шоу – виставу “Венеціанський карнавал”.

На згадку про Львів, перед переглядом вистави діточки отримали багато подаруночків від партнерів проекту. Так, видавництво “Свічадо” надало малюкам підбірку своїх цікавих журналів – “Зернятко” і “Сто талантів”, а від торгової марки “Рукавичка” дітвора отримала цілі пакунки зі солодощами. Подарунки для діточок також передали і львівські підприємці-благодійники – Володимир Бубенчик і Павло Максимчук.

До організації відпочинку у межах проекту “Мій тато захищає Україну!” долучилась і Золочівська районна державна адміністрація, забезпечивши проїзд дітей.

За словами організаторів, це не останній подібний захід. На дітей учасників АТО зі Львівщини чекає ще багато приємних несподіванок.

За матеріалами прес-служби Львівської обласної ради


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: