k2FtbBdWr1

Для держслужбовців влаштували тренінги щодо конфлікту інтересів

1

Сьогодні, 10 листопада, Національне агентством з питань запобігання корупції організувало на Львівщині семінари-тренінги загального та спеціалізованого характеру для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Навчання проводять на виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Під час семінарів-тренінгів представники Національного агентства на основі нової редакції Методичних рекомендацій щодо запобігання та  врегулювання конфлікту інтересів запропонували базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Учасники семінарів-тренінгів попередньо пройшли онлайн-реєстрацію та склали тести на знання Закону України «Про запобігання корупції».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина – серед лідерів за легкістю ведення бізнесу в Україні
У Давидівській об’єднаній територіальній громаді вперше відбулись «Різдвяні фестини»
Мінмолодьспорту співпрацюватиме із ERYICA для кращого розуміння інформаційних потреб та тенденцій мо...
У Львові відбудеться Міжнародний форум інтелектуальної власності
На Львівщині стартував V-й Міжнародний Екологічний Форум «Вода та Енергія»
Наші головні перемоги ще попереду – Петро Порошенко подякував українцям, які прийшли підтримати його