k2FtbBdWr1

Для дітей із багатодітних сімей та дітей-сиріт організували сплав по ріці Дністер

1

Сьогодні, 3 червня, для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітних сімей та дітей-сиріт організували сплав по ріці Дністер. Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

Заходи активного дозвілля для різних категорій дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах проводять уже вп’яте. Відтак, після інструктажу, діти вирушили у мандрівку по річці Дністер. Також в межах заходу президент турклубу «Манівці», основна діяльність якого спрямована на розвиток здорового суспільства та реалізацію соціальних проектів, Тарас Білошицький, провів для учасників сплаву лекцію «Безпека на воді».

«Залучаючи дітей до здорового способу життя через активний туризм, ми виховуємо сильне та свідоме нове покоління. Я переконана, що такі наші зустрічі якнайкраще сприяють їх всебічному розвитку та дарують позитивні емоції, адже діти мають бути щасливими», – зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

Захід відбувся в межах реалізації програми з забезпечення активного дозвілля та відпочинку для дітей з малозабезпечених сімей, які опинились у важких життєвих обставинах, багатодітних сімей та дітей-сиріт упродовж 2018-2019 років. Загалом заплановано 14 виїздів.

«Ми максимально підтримуємо дітей, що опинилися у важких життєвих обставинах. Треба правильно організувати не тільки їх навчальний час, але слід і навчити дітей весело й розумно відпочивати, відновлювати сили», – зазначив  начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Організатори заходу – управління туризму та курортів, служба у справах дітей і департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації. Партнери проекту – агротуристичний кластер «ГорбоГори» та турклуб «Манівці».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У зоні Операції об'єднаних сил загинув Герой з Львівщини
Президент в Аахені обговорив з лідерами європейських країн питання економічного, безпекового і культ...
“Ми пишаємось українським військом і нашою історією”,- Олександр Дєдик
Львівський стрілецький стенд приймає відкриті обласні змагання зі стендової стрільби "Кубок зах...
Молоді Львівщини пропонують кар’єрне консультування
Водіям великогабаритного транспорту нагадують про обмеження руху у спеку