k2FtbBdWr1

Для дитини, позбавленої батьківського піклування, з Буського району придбали житло у смт Добротвір

45473ae64e085195a4946324ffa41363

14 грудня голова Кам’янка-Бузької РДА Христина Замула та перший заступник голови Кам’янка-Бузької РДА Андрій Корбецький взяли участь у почесній місії – урочистому вручені ключів від однокімнатної квартири  дівчині з Побужан Буського району, позбавленої батьківського піклування.

Ключі Надії Фурманевич, яке відтепер мешкатиме у власному житлі розташованому у смт Добротвір, вручили перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин, заступник голови РДА Тарас Дума, керівник апарату РДА Євген Кичурчак, начальник служби у справах дітей РДА Наталя Бучко та головний спеціаліст з питань персоналу апарату РДА Мар’яна Колісник.

Перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин щиро привітав дівчину з такою важливою подією у її житті, побажав здоров’я, сімейного затишку.

Доєдналась до привітань і голова Кам’янка-Бузької РДА Христина Замула відзначивши, що приємно робити такі подарунки, а особливо коли це мрія дитини і вона збулась.

 

Квартиру було придбано в рамках програми «Регіональна програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа 2019-2020 рр.». З обласного бюджету виділено 180,0 тис.грн., а 120.0тис. грн. –  з Буського районного бюджету. Загальна вартість помешкання у смт Добротвір Кам’янка-Бузького району становить 300,0 тис. гривень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: