k2FtbBdWr1

Для календаря “Звитяг і перемог” історики узагальнять перелік найважливіших історичних дат

1

Сьогодні, 26 лютого, відбулось засідання робочої групи істориків щодо узгодження переліку історичних дат, які увійдуть у календар “Звитяг та перемог”, спрямований на національно-патріотичне виховання молоді.

Участь у засіданні взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Нам потрібно кардинально перейти до інших традицій святкувань історичних пам’ятних дат в історії України. Ніхто не відкидає ті дати, які стосуються різних сторінок нашої історії, але я думаю націю потрібно виховувати на перемогах. Я б хотів, щоб ми напрацювали перелік історичних дат, почали їх відзначати і приучували наше суспільство до дат, де проявлена українська перемога. Цьогоріч ми відзначатимемо 100-річчя проголошення ЗУНР і це реальний приклад, як українці діяли швидко, впевнено і досягнули своєї мети”, – зазначив Олег Синютка.

Т.в.о директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк, зазначила, що головний меседж календаря –  національно-патріотичне виховання молоді.

“Мета цього календаря – показати, що у нашій історії були звитяги і перемоги, щоб наше покоління виховувалось на позитивних історичних подіях. Безумовно, ми не будемо виривати з контексту і трагічні сторінки, але щоб молодь бачила, що ми є нація переможців”, –  наголосила Ольга Березюк.

Відтак, під час зустрічі фахівці поділились думками щодо важливих історичних подій у державотворенні і створили робочу групу, яка напрацює проект Календаря “Звитяг і перемог”  і  2 квітня представить його назагал.

Нагадаємо, календар “Звитяг і перемог” прикрасять портрети героїв АТО


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Представники Львівщини долучилися до здобуття «срібла» «Ігор Нескорених-2017»
На Львівщині стартувала конференція щодо професійної відповідальності аудиторів
Видатним мешканцям Львівщини вручили державні нагороди
Землевласників запрошують взяти участь в мобільних точках доступу до безкоштовної правової допомоги
На Львівщині стартувала Міжнародна конференція медичного туризму, курортів та рекреації
Мешканців Львівщини закликають долучитися до Години Землі