k2FtbBdWr1

Для медиків провели тренінг щодо розробки нової системи оплати послуг лікарень Львівської області

1

В межах реалізації проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Фінансування та управління охороною здоров’я» у Львівській області відбувся дводенний тренінг щодо нового механізму фінансування лікарень, результатів використання програмного модуля для проведення аналізу витрат пілотних закладів охорони здоров’я, формування бази даних пролікованих хворих для закладів охорони здоров’я Львівської області.

Участь у тренінгу взяли головні лікарі, економісти та статисти закладів охорони здоров’я Львівської області.

Робочу групу проекту представляли заступник директора ДЗ «Центр медичної статистики МОЗ України» Сергій Дяченко та консультант проекту HFG-Ukraine, національний координатор з впровадження системи обліку витрат в пілотних регіонах Світлана Суховій. 

Відтак в межах заходу порушили питання стану реалізації Проекту, проблеми, які виникають у ході реалізації та визначення шляхів їх усунення. Також узгодили  План заходів з реалізації Проекту на квітень-травень 2018 року.

Заступник директора ДЗ «Центр медичної статистики МОЗ України» Сергій Дяченко продемонстрував присутнім «Технологію збору даних форми 066/о».

Оцінюючи переваги впровадження системи діагностично-споріднених груп, Сергій Дяченко зазначив, що вона дає можливість забезпечити економічну мотивацію роботи лікаря, покращити контроль якості надання медичної допомоги, провести порівняльний аналіз надання аналогічних послуг в різних медичних установах, обґрунтувати ефективність використання ресурсів та, в разі необхідності, доцільність їх перерозподілу.

«Необхідно навчити персонал клінічних відділень точно, своєчасно та якісно оформлювати електронну медичну документацію. Без інформаційних технологій і без кваліфікованого персоналу ми не зможемо виконати ряд завдань, поставлених перед нами», – зауважив Сергій Дяченко. Завершуючи доповідь експерт наголосив на відповідальному виборі інформаційних систем.

Кожен медичний заклад попередньо мав підготувати інформацію щодо переліку структурних підрозділів. Після загального тренінгу з економістами та статистиками кожного закладу проводитимуться індивідуальні консультації з фахівцями проекту.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині відбудеться Всеукраїнський конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака
В установах соціального захисту населення області впроваджують заходи з підвищення енергоефективност...
До 100-ї річниці ЗУНР створять фільм на основі біографії Миколи Красовського
До 100-річчя ЗУНР на Львівщині відзначили визначних діячів області
Олег Синютка відзначив членів Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України»
Львівщина – лідер реалізації процедури оцінки впливу на довкілля і стратегічної екологічної оцінки, ...