k2FtbBdWr1

Для молодих вчених організували конференцію щодо проблеми агропромислового виробництва

1

У вівторок, 6 листопада, в Інституті сільського господарства Карпатського регіону відбулась VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених “Актуальні проблеми агропромислового виробництва: теорія, практика, інновації”.

У конференції взяли участь молоді науковці наукових та науково-освітніх закладів України. Конференція стала майданчиком і дала можливість молодим вчених заявити про отримані результати своїх  досліджень на різноманітну тематику галузей агропромислового виробництва.

“Більшість доповідей на цій конференції містили пропозиції і висновки, яких  чекають сільськогосподарські виробники. Це відповіді на практичні  питання з організації виробництва, технологій, економічної ефективності, які в конкретних виробничих умовах забезпечать нарощування об’ємів сільськогосподарської продукції та максимальне використання нашого природного, технічного, людського потенціалу. Результати вже довершених досліджень мають якнайшвидше трансформуватися у реальні проекти. І департамент агропромислового розвитку готовий бути комунікатором та максимально сприяти їх реалізації”, – зазначив начальник управління сталого розвитку сільськогосподарського виробництва, інфраструктури та земельних відносин департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Вус.


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин:

Молодіжні лідери Донеччини завітають на Львівщину
На Львівщині вже понад 50 фермерів скористались дотацією за утримання корів
На Львівщині відкриють оновлений Центр архітектури, дизайну та урбаністики
Ще одна дитина, позбавлена батьківського піклування, знайшла нову сім’ю
“Ми спільно повинні реалізувати проекти будівництва та реконструкції міжнародних пунктів пропуску Ль...
Фінансування лікарні швидкої медичної допомоги планують збільшити