k2FtbBdWr1

Для представників бюджетних установ організували семінари щодо ринку природного газу

2_1545146788_613x459.75_3_0 (1)

Сьогодні, 18 грудня, в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулись три семінар-навчання щодо введення в дію Закону України «Про ринок природного газу».

З метою безперебійного постачання природного газу, уникнення відключень, додаткових нарахувань на семінарі розглядали питання щодо добового балансування природного газу, вибір надійного постачання, встановлення дистанційних приладів обліку.

Навчання відбувались за участі представників бюджетних установ відділів освіти, культури, медицини, соціальної сфери, райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад.

“Відповідно до Закону України «Про ринок природного газу» споживач має право вибору постачальників. Зараз надзвичайно важливо те, щоб всі категорії споживачів мали безперебійне, безпечне та постійне постачання природного газу”, – зазначив заступник директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Грет.

У постанові НКРЕКП від 30 листопада 2018 року № 1573 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 липня 2018 року № 788» зазначено, що з 01 березня 2019 року передбачається перехід ринку природного газу України на добове балансування

Згідно з новими правилами, споживачам усіх категорій необхідно щодобово до 10:00 год подавати інформацію про фактичне споживання природного газу за попередню добу та прогноз на поточну і наступну добу по кожному вузлу обліку.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 1 млн гривень – на оздоровлення та відпочинок дітей-пільговиків
На Львівщині розпочалися ремонтні роботи автомобільної дороги на ділянці у межах с. Давидів
Понад 200 видавництв з усієї України – на Львівщині відбудеться ювілейний Форум видавців
На Львівщині відзначать День фізичної культури та спорту
Шахта "Степова" відзначила 40-річний ювілей
Винні особи у нецільовому використанні коштів у департаменті освіти будуть притягнені до відповідаль...