k2FtbBdWr1

Для представників громад організували практикум із застосування земельного законодавства

1

У середу, 17 жовтня, у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України пройшов практикум із застосування законодавства на тему «Законодавчо-нормативні механізми підвищення ефективності управління земельними ресурсами в територіальних громадах. Проблемні питання у сфері земельних відносин».

Захід організовано в межах Проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні” (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Учасники: міські, селищні голови, профільні спеціалісти з земельних питань. На практикумі розглядалися актуальні на сьогодні питання щодо управління земельними ресурсами в об’єднаних територіальних громадах.

Модератор практикуму, в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації Оксана Ткачук ознайомила учасників з містобудівною політикою розвитку Львівської області, зокрема з розробленням містобудівної документації та ведення містобудівного кадастру в об’єднаних територіальних громадах.

Під час заходу відбулося обговорення проблемних питань, що виникають при управлінні земельними ресурсами в громадах, та обмін позитивним досвідом.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 600 інвестиційних проектів реалізується в області
Педагоги з Луганщини відвідали НПП «Північне Поділля»
У п’яти населених пунктах Львівщини перевірили стан будівництва спортивних об’єктів
Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна оголошує конкурс обмінів між ЗМІ Львівської та Луганської об...
Підприємців Львівщини запрошують до участі в українсько-казахстанському бізнес-форумі «Україна – Каз...
Максим Козицький взяв участь у Стратегічній сесії Львівської обласної ради