k2FtbBdWr1

Для представників громадськості відбудеться тренінг у межах програми «Вчимося впроваджувати соціальне замовлення на місцевому рівні»

65_main_new.1484408712

19 жовтня о 15:00 для представників громадськості відбудеться тренінг у межах програми «Вчимося впроваджувати соціальне замовлення на місцевому рівні», що спільно реалізується Благодійною організацією «100% життя» м. Львів» та Департаментом внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.
Місце проведення: м.Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27, зал засідань РДА(ІІІ поверх).

Спікери заходу:

Олена Чемерис – асистент проектів БО «100% життя» м. Львів»
Василь Рудань – експерт з моніторингу закупівель БО «100% життя» м. Львів»
Олег Гамлій – фінансовий менеджер БО «100% життя» м. Львів»

У ході тренінгу будуть детально розглянуті види та класифікація соціальних послуг, нормативне обґрунтування їх надання згідно чинного законодавства, методологія вибору надавача соціальних послуг та дослідження потреби у них в рамках конкретних територіальних одиниць. Учасникам тренінгу буде надана інформація про БО «100% життя» м. Львів», яка є національним лідером у впровадженні соціального замовлення та розглянуті успішні кейси залучення фінансування на надання соціальних послуг потребуючим з місцевих бюджетів.

Окремі тренінгові блоки будуть присвячені розгляду особливостей здійснення закупівель соціальних послуг з використанням електронної системи «Prozorro» та особливостям розрахунку вартості соціальних послуг, правильному звітуванню про їх надання та алгоритму фінансової взаємодії між надавачами соціальних послуг та органами державної влади, які є розпорядниками бюджетних коштів.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: