k2FtbBdWr1

Для представників ЗМІ стартувала акредитація на 25 Book Forum

1

До 2 вересня представників ЗМІ запрошують акредитуватись на ювілейний 25-й Book Forum – найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи. Загалом очікують участь приблизно 250 видавництв з усіх областей України

Умови акредитації:

1. Журналісти зможуть працювати на території Book Forum за умови попередньої акредитації. Вхід на події буде доступний за браслетами.

2. Обов’язковою умовою акредитації є розміщення не менше двох матеріалів до Форуму: один обов’язковий анонс та авторський матеріал про проведення фестивалю 25 Book Forum у вашому ЗМІ. Додатково підготовлені вашим ЗМІ матеріали будуть перевагою.

3. На вході до Палацу мистецтв буде здійснюватися обмін електронних квитків та браслет. Браслет є власністю акредитованого журналіста і не підлягає передачі третім особам. При собі необхідно мати документи, що підтверджують особу (паспорт, водійські права, студентський квиток) та редакційне посвідчення.

4. Успішно акредитовані представники отримають підтвердження на вказану в онлайн-формі адресу електронної пошти після завершення дедлайну.

Поселення, харчування, трансфер за власний кошт представників ЗМІ.

Анкета для акредитації за посиланням.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: