k2FtbBdWr1

Для розвитку громад

Галайко

31 серпня в райдержадміністрації відбувся  семінар-тренінг на тему: “Проведення тендеру громадами”. Його провела координатор ПРООН Ірина Галайко.

– Тренінг дасть вам змогу  отримати знання з широкого кола питань щодо фінансової діяльності відповідно до чинного законодавства та вимог Проекту, ведення бухгалтерських документів, звітності, правил закупівлі згідно вимог ПРООН, ви навчитеся  самостійно використовувати на практиці вимоги чинного законодавства щодо ведення фінансової діяльності та звітування, – сказав під час  відкриття тренінгу перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин.

У семінарі взяли участь ГО “Желдець”, “Єдність”. “Агенція розвитку Зубівмостівської сільської ради”, “Агенція розвитку Полоничнівської сільської ради”.

– 4 вересня відбудуться тендери у ГО “Єдність” з метою визначення підрядної організації для виконання робіт із заміни вікон у Великоколоднівському НВК, ГО “Желдець” – із заміни вікон у Желдецькому НВК,- підсумувала начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Наталія Мудрик.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: