k2FtbBdWr1

Для сільського зеленого туризму розробили протокол рекомендацій на період COVID-19

_1606378095_613x322.11499272198_3_0_nw

Дотримання визначених правил дає право на отримання та використання особливої відзнаки #ПодорожуйБезпечно (Safe travels).

При розробці протоколу головним завданням був пошук конструктивних рішень для відновлення сільського зеленого туризму (сільської гостинності) і підвищення безпеки господарів сільських садиб та туристів в умовах корона- та посткоронавірусної реальності. Управління туризму та курортів обласної державної адміністрації заохочує представників сільського зеленого туризму на Львівщині дотримуватись протоколу.

«Цей протокол розроблений з врахуванням кращих світових практик відновлення туризму на сільських територіях. Враховуючи велику популярність сільських садиб та гостьових будинків для відпочинку сім’ями та компаніями, рекомендуємо усім, хто займається сільським зеленим туризмом, пройти процес адаптації свого господарства в умовах COVID з пріоритетом на захист здоров’я людей» – зазначила керівниця управління туризму та курортів обласної державної адміністрації  Наталя Табака .

Аби отримати відзначку власнику садиби необхідно підтвердити підписання Протоколу, заповнивши електронну форму на сайті Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні www.greentour.com.ua та бути внесеним у офіційний електронний реєстр учасників програми #ПодорожуйБезпечно

Імплементація Протоколу дозволить господарям сільських садиб, які надають послуги сільського зеленого туризму (сільської гостинності):

– вжити ефективних практичних заходів для зменшення ризиків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19 як господарів сільської садиби, членів їхніх родин, так і туристів;

– отримати додаткову конкурентну перевагу, гарантуючи туристу посилену увагу до захисту його здоров’я;

– підвищити якість послуг сільського зеленого туризму (сільської гостинності) з урахуванням санітарно-гігієнічних вимог та вимог соціального дистанціювання.

Робоча група з розробки Методичних рекомендацій з надання послуг сільської гостинності у корона- та посткоронавірусний період, була створена на базі Торговельно-промислової палати України, за підтримки Проєкту Європейського Союзу «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні», громадської організації «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні».

Повну версію практичних рекомендацій можна переглянути за посиланням. 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Бориславі реалізовуватимуть проекти з утилізації попутного газу
Підприємства Львівщини експортували товарів на майже 370 млн дол США
Розпочався конкурс інвестиційних проектів у межах обласних програм із розвитку житлово-комунального ...
Львівщина урочисто відзначить 100-річчя проголошення незалежності УНР та День Соборності України - п...
На Дрогобиччині відкрили меморіальну дошку воїнам УГА
Триває реалізація програм енергозбереження для населення