k2FtbBdWr1

Для виробників аквакультури у 2019 році передбачили фінансову підтримку

12_23_7_1547218487_500x339_3_0

Для виробників аквакультури у 2019 році передбачена фінансова підтримка з державного та обласного бюджетів.

Про це у межах наради  з виробниками продукції аквакультури Львівщини за участю департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, управління державного агентства рибного господарства у Львівській області повідомила начальник відділу рослинництва і тваринництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Світлана Долинська.

«Для виробників аквакультури у 2019 році передбачена фінансова підтримка з державного та обласного бюджетів, яка сприятиме залученню у виробництво сучасних технологій вирощування, розведенню високопродуктивного рибопосадкового матеріалу, збільшенню валового виробництва риби та забезпечення населення області  прісноводною рибною продукцією. Зокрема, з державного бюджету підтримка надається через механізм відшкодування відсотків за  залученими у виробництво кредитами по програмі підтримки галузі тваринництва. В обласному бюджеті передбачено фінансування згідно Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016 – 2020 роки шляхом часткового відшкодування вартості придбання племінного рибопосадкового матеріалу риб для відтворення і зариблення водойм, відшкодування відсотків за  залученими у виробництво кредитами, надання пільгових кредитів на реалізацію бізнес-проектів» – розповіла начальник відділу рослинництва і тваринництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Світлана Долинська.

Зазначимо, що розвиток рибництва є необхідною складовою для задоволення життєво фізіологічних потреб населення області в цінному продукті харчуванні – рибі та продукції з неї. Природокліматичні умови Львівської області забезпечують ресурсний потенціал та сприяють розвитку рибного господарства на внутрішніх прісноводних водоймах.

В області  виробництвом прісноводної риби займається 27 підприємств та 42 фізичні особи, якими використовується 5,3 тис. га  водних об’єктів. Виробництво прісноводної риби в області становить 817 тонн.

Тому, пріоритетне значення у рибництві надається нарощуванню валового виробництва продукції із застосуванням переважно інтенсивних та промислових технологій, що суттєво вплине на збільшення виробництва товарної продукції та її асортимент.

В межах наради також порушили питання координації діяльності виробників аквакультури, ведення суб’єктами господарювання обліку та звітності виробничої діяльності, отримання дозволів на спецводокористування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Колектив Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру допомагає військовим медикам, які ...
Ми будемо розширювати співпрацю з Євросоюзом – Глава держави
Дощі, грози та шквальний вітер: на Львівщині оголосили штормове попередження (+відео)
На Львівщині тривають виїзні засідання Експертної ради Мінкультури з питань етнополітики
Гастрономічна Львівщина: у Львівському аеропорту триває «смачна» фотовиставка
На Львівщині паспортизували 72% об’єктів культурної спадщини