k2FtbBdWr1

Для зміцнення сім’ї

1

Сектором  з питань сімейної політики відділу грошових виплат і компенсацій надано консультацій з питань надання пільг і субсидій, право на призначення державних соціальних допомог багатодітним сім’ям – 89.

Продовжено посвідчення багатодітним сім’ям – 23 особам та видано 9 посвідчень дітям з багатодітної сім’ї, 2 – для батьків.

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації щодо реалізації завдань та заходів Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року інформуємо, що  у Районному центрі зайнятості населення протягом ІІ півріччя 2015 року було проведено 12 семінарів на вищевказану тематику для 102 осіб із числа безробітних.

Під час зустрічі також розглядались аспекти забезпечення рівності за ознакою статі,віку під час формування відомостей про наявність вільних робочих місць і вакантних посад ,наголошувалося на вимогах до  оголошень про потребу у персоналі,що поширюються через засоби масової інформації.

Головним державним соціальним інспектором здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 25 сімей та надано консультацій щодо призначення допомог та субсидій 75 особам.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: