k2FtbBdWr1

До 100-ї річниці ЗУНР створять фільм на основі біографії Миколи Красовського

1

У межах підтримки проектів регіонального кінематографу, для виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету у 2018 році,  підтримано 12 кінопроектів, в тому числі документальний фільм про життєвий шлях видатного українця, одного з творців служб Української Народної Республіки – Миколи Красовського, «Справа життя Миколи Красовського».

На основі його біографії буде вперше висвітлено невідомі сторінки української історії періоду Визвольних змагань. Своїм змістом фільм буде цікавий не лише глядачам України, а й світу, що дасть змогу популяризувати серед широкого загалу невідомі сторінки української історії, ствердити наш європейський цивілізаційний вибір та піднести міжнародний авторитет України.

Проект «Справа життя Миколи Красовського» є ґрунтовно виконаним дослідженням, із фаховим заглибленням в історичний матеріал. Особливої уваги заслуговує факт залучення до проекту маловідомих історичних документів та кіноматеріалів, а також знаних вчених.

Окрім подання історичного фактажу, автори зроблять спробу розкриття духу епохи через долю конкретної особистості, яка була активним учасником тодішніх політичних процесів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: