k2FtbBdWr1

До кінця квітня Україна отримає 300 апаратів ШВЛ і 10 мільйонів захисних масок

_1585144312_613x321.825_3_0

Сьогодні, 25 березня, відбулась селекторна нарада під керівництвом Президента України Володимира Зеленського та за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо питань стану впровадження заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу на території країни.

Участь від Львівщини онлайн взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. Президент Володимир Зеленський заявив, що до кінця квітня в Україні буде до 300 апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ), а також 10 мільйонів захисних масок.

Також Глава Держави проінформував учасників про перемовини з представниками церков щодо обмеження кількості осіб під час Богослужінь. Буде обговорено проект “Паска вдома”.

Керівництво держави наголосило на тому, що незважаючи на ситуацію в країні, Програма “Велике будівництво” повинна бути продовжена та реалізована. За словами Дениса Шмигаля, сьогодні Кабмін прийняв рішення про можливість примусової госпіталізації хворих на коронавірус, а сам карантин триватиме до 24 квітня.

Нагадаємо, Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні, 25 березня, на засіданні Кабінету Міністрів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Президент: Найважливіше при перетині кордону – створення для людей комфортних умов і відчуття гордос...
На виплату соціальної допомоги дітям-сиротам – майже 1,7 млн грн
Понад 7 мільйонів гривень – на підтримку родин учасників АТО та Героїв Небесної Сотні
Журналістів запрошують у промотур «До бурих ведмедів в Домажир»
Мешканцям Львівщини нагадують про порядок виділення невитребуваних паїв
Громадянам нагадують про зміни щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України