k2FtbBdWr1

До Львова із зони АТО повернулися 350 бійців

DSC_4855_1420376874_613x437.79534227241_3_0

Сьогодні, 4 січня, до Львова із зони АТО  повернулися 350 бійців четвертого добровольчого батальйону 24-ї механізованої бригади, які 72 дні несли службу поблизу населеного пункту Кримське Луганської області.

На залізничному вокзалі героїв зустріли голова Львівської ОДА Олег Синютка,голова Львівської обласної ради Петро Колодій, родичі та близькі бійців та звичайні львів’яни.

Керівник області подякував військовим за те, що вони гідно несуть нелегку службу, захищаючи східні кордони від ворогів: “Це справжній подвиг, захищати домівки людей не на Галичині, а на сході України. Ви, як ніхто, знаєте, якщо не захищати від окупантів українські землі там, то російський терорист прийде сюди. Бажаю вам добра, здоров’я, перемог та веселого Різдва у родинному колі”,- сказав у вітальному слові О. Синютка.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять п’яти бійців 4-го добровольчого батальйону 24-ї механізованої бригади, які загинули під час бойової служби.

Після прибуття військові матимуть до 20 днів відпустки, після чого повернуться до місця постійної дислокації – у військову частину м. Яворова.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львівській ОДА обговорено питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, сти...
Обласне управління СБУ очолив полковник Олександр Ткачук
На Львівщині відбуваються навчання для інспекторів праці об’єднаних територіальних громад
Запрошуємо до участі у Форумі молоді
Питання вирішення проблеми зі сміттям є спільним для усіх гілок влади та громадськості, - Маркіян Ма...
З 1 жовтня запроваджується новий механізм фінансування субсидій та виплати пільг на оплату комунальн...