k2FtbBdWr1

До Міжнародного дня захисту дітей діти із сімей у складних життєвих обставинах переглянули мультфільм

1

Сьогодні, 3 червня, до Міжнародного дня захисту дітей, Служба у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації спільно з Міністерством соціальної політики та мережею кінотеатрів Multiplex реалізували соціальний проект для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей, які виховуються в прийомних сім’ях, сім’ях опікунів та піклувальників, дитячих будинків сімейного типу та притулку для дітей служби у справах дітей Львівської ОДА.

Відтак, в межах заходу 40 дітей вищезазначених категорій переглянули мультфільм про юного космічного дослідника  «Віллі і таємнича планета».

«Уже традиційно 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення їх пріоритетності інтересів мають стати філософією нашого життя»,-  зазначив начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: