k2FtbBdWr1

До реалізації проектів регіонального розвитку залучатимуть громадські організації

1

До 27 вересня триватиме прийом секторальних проектів, що можуть бути реалізовані за кошти державного бюджету, отриманих від Євросоюзу.

Відтак профільні департаменти Львівської ОДА запрошують громадські організації до співпраці в площинні спільного написання проектів, формування ідей,  а також у питанні контролю майбутніх робіт та моніторингу ефективного використання бюджетних коштів. Про це сьогодні йшлося на зустрічі першого заступники голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського із представниками громадських організацій та агенцій регіонального розвитку.

Серед основних напрямів підтримки перевагу надаватимуть головним чином комплексним проектам у сфері інноваційної економіки, розвитку сільських територій, туристичної галузі та загальноукраїнської солідарності.

«На загальноукраїнському рівні якісних проектів дуже мало. Мінрегіон значно підняв планку, і тепер усі проекти мають відповідати нормам міжнародної технічної допомоги. Якщо громадські організації мобілізуються і працюватимуть у зв’язці із профільними департаментами Львівської ОДА, ми уже до кінця року зможемо отримати на нашу область значні ресурси», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Зазначимо, усі проекти скеровуватимуть до Києва у Міністерство регіонального розвитку, де конкурсна комісія оцінюватиме проекти за 100-бальною системою. На реалізацію проектів регіонального розвитку виділяють  600 млн 750 тисяч грн у межах виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: