k2FtbBdWr1

До роботи за новими стандартами початкової освіти підготували майже 4 тисячі вчителів

1

На обладнання для «Нової української школи» в межах Львівської області отримали більше 70 млн грн. Загалом, на цей проект по Україні витратили майже 1 мільярд гривень. Ще 29 млн гривень Львівщина скерувала на перепідготовку вчителів.

Про це сьогодні, 16 серпня, під час брифінгу повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Кошти розподілили пропорційно: 40% – на дидактичні матеріали, 40% – на меблі та 20% на комп’ютерну техніку.

«Минулого року ми пілотували тільки проект державного стандарту початкової освіти. Було долучено 9 шкіл, і вже можемо говорити про перші успіхи дітей, які навчались в таких класах. Перед початком навчального року Львівський інститут післядипломної освіти підготував 99 тренерів, які готували вчителів, що працюватимуть за проектом «Нова українська школа». Загалом до роботи за новими стандартами готові майже 4 тисячі вчителів, у тому числі вчителі іноземних мов», – зазначила Любомира Мандзій.

Усі вчителі, що працюватимуть з дітьми початкової школи проходили курс на платформі EdEra та отримали відповідні сертифікати.

Певні зміни відбуватимуться також і в середній та старшій школі.

«Трансформація освіти відбувається  на усіх ланках. Наше основне завдання, на що ми орієнтуємо директорів шкіл, – збільшення шкіл з поглибленим вивченням природничих придметів та запровадження профільного навчання у старших класах», – наголосила Любомира Мандзій.

За словами Любомири Мандзій, введення профільного навчання дозволить підвищити якість освіти в школах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: