k2FtbBdWr1

До травневих свят впорядковано пам”ятні місця

1

Головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Валентина Славська поінформувала під час наради, що на  виконання  розпорядження голови Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації  «Заходи  у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» упорядковано, очищено, побілено по населених пунктах району 16 пам’ятників, надгробків 381 од., п’ять братських могил, в яких поховано 877 осіб у тому числі на військовому цвинтарі в місті Кам’янка-Бузька  – 131 індивідуальне поховання, в братській могилі – 627 осіб. з них 27 невідомих.

У районі діє «Програма з пошуку і впорядкування поховань жертв війни у  Кам’янка-Бузькому районі на 2013 – 2015 роки».

Актів наруги і руйнування поховань, пам’ятників   та інших пам’яток війни  у Кам’янка-Бузькому районі на протязі 2014 та 2015 років не відбувалось.

– Ми повинні провести роботу щодо вивчення житлово-побутових умов ветеранів, вдів, учасників війни, дітей війни, учасників національно-визвольних змагань та учасників АТО. Обігріти всіх увагою, забезпечити проведення медичних оглядів, надати соціальну підтримку, – підсумував під час наради перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: