k2FtbBdWr1

До уваги аграріїв: ЄС знизив допустимі норми для використання засобів захисту рослин на основі хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу

_1596122225_613x321.67653390743_3_0

Із жовтня 2020 року у Європейському Союзі застосовуватимуться знижені  граничні допустимі залишкові межі для  речовин хлорпірифос і хлорпірифос-метил (0,01 мг/кг) введені в дію змінами до європейського законодавства щодо заборони на його території використання інсектицидів з діючою речовиною хлорпірифос і хлорпірифос-метил. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Заборонено ввіз до країн ЄС сільськогосподарської продукції, що містять залишки цих речовин більше 0,01 мг/кг. Нові норми стосуються, як для вироблених в ЄС продуктів, так і для імпортованих з третіх країн, в тому числі  України. 

«Оскільки препарати з діючою речовиною хлорпірифос і хлорпірифос-метил не заборонені до використання в Україні, ці інсектициди широко використовуються аграріями області для захисту посівів багатьох сільськогосподарських культур. Тому прохання врахувати наведену вище інформацію  при формуванні експортних партій аграрної продукції до країн ЄС» – наголошує директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юлія Шопська.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

До проблем торгівлі людьми в Україні увагу привертатимуть під час туру «Твій безпечний шлях до мети!...
Вітання Президента з нагоди початку нового 2017/2018 навчального року та Дня знань
На земельний аукціон з продажу права оренди виставлять 10 земельних ділянок державної власності
Львів і Тернопіль з’єднані новою дорогою
Оголошено земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки разом із водним о...
Надходження єдиного податку від підприємств Львівщини до місцевих бюджетів зросли майже на 46 мільйо...