k2FtbBdWr1

До уваги аграріїв: стартує весняна форвардна програма закупівлі зерна врожаю 2019 року

ya_13289_1550503613_600x400_3_0

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зернових культур пшениці, ячменю та кукурудзи  майбутнього врожаю. В межах цьогорічної кампанії планують закупити у сільгоспвиробників приблизно 360 тис тонн пшениці, кукурудзи та ячменю. На авансування  аграріїв запланували  виділити  1,3 млрд грн. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Програма закупівель зерна майбутнього врожаю відбудеться у два етапи:

– на першому етапі сільгоспвиробнику потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати необхідний пакет документів та укласти договір поставки безпосередньо у центральному офісі корпорації. Після підписання договору,  держкорпорація здійснює попередню оплату на поточний рахунок сільгоспвиробника у розмірі 3600 гривень за одну тонну зерна з урахуванням ПДВ.

– на другому етапі ДПЗКУ проводить з аграріями остаточний розрахунок, який здійснюється після поставки на зерновий склад та переоформлення на ПАТ «ДПЗКУ» всієї партії законтрактованого зерна по ціні, яка буде діяти на момент поставки.

Основні умови форвардної програми:

– товар: зерно ячменю 3-го класу, зерно пшениці 2-го, 3-го, 4-го, 5-го, 6-го класів, кукурудза 3- го класу.
– рекомендована мінімальна партія товару: 100,00 (сто) метричних тонн.
– умови поставки: філія ПАТ «ДПЗКУ» або інший узгоджений зерновий склад.
– термін поставки:  пшениця, ячмінь до 1 вересня  2019 року, кукурудза до 1 грудня 2019 року.

Цьогоріч  вартість коштів становитиме від 9,5% до 13% річних в залежності від кількості законтрактованого товару та базису поставки. Чим більша партія поставки, тим менший відсоток за користування коштами.

Корпорація пропонує додаткову знижку у розмірі 0,25% тим сільгоспвиробникам, які приймають участь в програмі 2 і більше років. Додаткову знижку у розмірі 0,25% отримують фермери при укладанні Аграрної розписки.

Консультації з питань, що стосуються умов участі у програмі форвардних закупівель можна отримати у регіональному відділі ДПЗКУ, (ПАТ філія «Львівський КХП», м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 88) або у менеджера з постачання за тел. (050) 4463448; (098) 4285213.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Експерти Світового банку відвідали медичні заклади Львівщини
Львівщина втратила ще одного військовослужбовця
На Львівщині впроваджують пілотний проект «Сприяння інтеграції послуг, орієнтованих на підлітків»
Понад 179 мільйонів гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону
Цьогоріч майже 200 тисяч домогосподарств Львівщини отримують субсидії, - Наталія Кузяк
3,9 млн грн компенсували з початку року мешканцям області за кредитами на енергозберігаючі заходи